درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای دانش تاسیسات زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و وابسته به وزارت کار دارنده مجوز و پروانه تاسیس به شماره 14142810 مجری برگزاری دوره های آموزشی بلند مدت و کوتاه مدت به صورت کارگاهی و مهندسی در حوزه تاسیسات ساختمان می باشد. گواهینامه ارائه شده توسط این موسسه، در کلیه کشور های عضو قانون جهانی کار (نظیر اروپا و امریکا) معتبر وقابل ترجمه می باشد.

توجه:آموزش دوره های فنی و حرفه ای با ارائه مدرک معتبر تنها مختص آموزشگاه های دارای مجوزازسازمان فنی حرفه ای می باشد ومدارک ارائه شده توسط شرکتهای خصوصی فاقد اعتبار می باشد وهرگونه ادعا دراین زمینه کلاه برداری میباشد.

خانه­ ای که با کمک امواج برق تولید می‌کند

خانه­ ای که با کمک امواج برق تولید می‌کند

 

با گسترش بحث انرژی و نحوۀ مصرف بهینۀ آن در خانه‌های مدرن، معماران به دنبال خلق سازه ‌هایی هستند که تا حد امکان در این مقوله خودکفا بوده و یا دست کم قادر به تولید بخشی از نیازهای خود هستند.
مارگوت کراسوجِویچ (Margot Crasojevic) ، اخیراً از طرحی رو نمایی کرده که نسل پیش­رو و آیندۀ خانه ‌هایی است که با استفاده از انرژی امواج جزرومد دریا قادر به تولید برق خواهد بود. نمای کلی این خانه از خارپوستان دریایی الهام گرفته شده است. این خانه با مهار انرژی امواج جزرومدو انرژی خورشیدی، از نظر تولید انرژی به خودکفا یی دست یافته است.

براساس این گزارش:این سازه که اکنون برای ناحیه "Llandudno"در شهر کیپ تاون آماده شده، از نظر ظاهری شبیه به دو صدف است که در یک­دیگر ادغام شده‌اند. صدف بیرونی که نقش تکیه ‌گاه را داشته و خانه را به ساحل متصل نگاه می‌دارد و بخش درونی که آزادانه در حرکت بوده و وضعیت شناور خانه نیز محصول همین بخش است.

 


بنابراین گزارش: با نگاهی دقیق‌تر، می‌توان دید که بخش بیرونی یعنی همان صدف نیم­کره مانند بیرونی، توسط پایه‌ای ماسه ‌ای به ساحل اتصال یافته است. ردیف سلول‌های خورشیدی روی این قسمت قرار گرفته و با توجه­به وضعیت اقلیمی و آب و هوایی شهر کیپ تاون، انرژی لایزال خورشیدی را به برق تبدیل می‌کند.
به نقل از این گزارش: بخش دیگر انرژی این خانه توسط امواج دریا تأمین می‌شود، برای این­که این انرژی را به حداکثر میزان خود ارتقاء دهند، تمام سطح این صدف با خلل و فرج ‌هایی پوشیده شده است که امکان به جریان افتادن آب بین قسمت‌های بیرونی و درونی خانه را فراهم می­کند. در واقع جریان آب در کانال‌های چندگانه‌ ای که در فضای بین بخش درونی و بیرونی خانه قرار گرفته ‌اند، حرکت می‌کند.
این گزارش می افزاید: این خانه مجهز به سیستم توربین الکترومغناطیسی است که با کمک آهن­رباهای نئودیمیوم (Neodymium) و سیم ‌پیچ‌های مسی، در هنگام حرکت آب در حفره ‌های بیرونی، برق را تولید می‌کند. بخش درونی این خانه یعنی ساختار صدف مانند داخلی آن، از آلومینیوم سبک بدون حضور آهن ساخته شده است. برق تولید شده در نهایت به یک خازن منتقل می‌شود. اما در مورد بخش مسکونی این سازه باید گفت که ترکیبی است از ۳ بخش با معماری مدولار که بسته به خواست مشتری و نیازهای منزل، قابل تغییر و جابه­ جایی هستند.

ارتباط با ما

شعبه اصفهان: خیابان هشت بهشت غربی-انتهای ملک شمالی

تلفن: 03132722459 - 09139598636

شعبه تهران:شهر ری- سه راه ورامین - خیابان شهید غیوری- کوچه شهید صالحی( گلستان چهارم) سرای محله غیوری

تلفن: 02133372675- 09902408636

سامانه پیامک:

5000203002020

جهت ثبت نام مشخصات خود را به شماره فوق پیامک نمائید.

دوره پکیج+اموزش کولرگازی +چیلر+آموزش تاسیسات

Template Design:Dima Group