درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای دانش تاسیسات زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و وابسته به وزارت کار دارنده مجوز و پروانه تاسیس به شماره 14142810 مجری برگزاری دوره های آموزشی بلند مدت و کوتاه مدت به صورت کارگاهی و مهندسی در حوزه تاسیسات ساختمان می باشد. گواهینامه ارائه شده توسط این موسسه، در کلیه کشور های عضو قانون جهانی کار (نظیر اروپا و امریکا) معتبر وقابل ترجمه می باشد.

توجه:آموزش دوره های فنی و حرفه ای با ارائه مدرک معتبر تنها مختص آموزشگاه های دارای مجوزازسازمان فنی حرفه ای می باشد ومدارک ارائه شده توسط شرکتهای خصوصی فاقد اعتبار می باشد وهرگونه ادعا دراین زمینه کلاه برداری میباشد.

بزرگترین استخر دنیا

بزرگترین استخر جهان

آیا تا به حال به شنا کردن در استخری که نتوان انتهای آن را دید فکر کردید ؟ استخری که در آن بتوان غواصی و حتی قایق رانی کرد .

کشور شیلی در دنیا دارای شهرت بسزایی است و این شهرت را مدیون ۵۰۰۰ کیلومتر خط ساحلی درون مرزهای خود است. با زمین ها و املاک بسیار مشرف به اقیانوس این کشور مرکز بزرگی برای گردشگری است. در یک ساعتی Santiago یکی از شگفت انگیزترین قطب های گردشگری این کشور قرار دارد که چیزی نیست جز بزرگترین استخر کریستالی جهان، San Alfonso Del Mar.

بزرگترین استخر جهان

تکنولوژی San Alfonso del Mar توسط شرکت Crystal Lagoon ثبت شده و توسعه یافته است. Crystal Lagoon ترتیبی داده است که محتوای آبی San Alfonso del Mar از اقیانوس به آن منتقل شده و شرایط آن توسط فیلتر هایی قوی به حالتی مطلوب و دلچسب تبدیل می شود و دمای آن تا ۲۶ درجه سانتی گراد بالا می رود تا تجربه ای دلنشین برای شناگران به ارمغان بیاورد. در واقع گردشگران می توانند در آب شور اقیانوس شنا کنند در حالی که خالی از آلودگی و در دمایی مناسب تر تعبیه شده است.

بزرگترین استخر جهان

San Alfonso del Mar در مقابل ساختمان های توریستی عظیمی ساخته شده است که در سراسر شیلی بی همتاست. عمق این استخر به حدی است که می توان در آن قایق رانی و غواصی کرد. San Alfonso del Mar حدود ۱ کیلومتر طول دارد که برابر است با ۲۰ استخر استاندارد المپیک. عمق آن در عمیق ترین نقاط به ۳۵ متر میرسد.

ارتباط با ما

شعبه اصفهان: خیابان هشت بهشت غربی-انتهای ملک شمالی

تلفن: 03132722459 - 09139598636

شعبه تهران:شهر ری- سه راه ورامین - خیابان شهید غیوری- کوچه شهید صالحی( گلستان چهارم) سرای محله غیوری

تلفن: 02133372675- 09902408636

سامانه پیامک:

5000203002020

جهت ثبت نام مشخصات خود را به شماره فوق پیامک نمائید.

دوره پکیج+اموزش کولرگازی +چیلر+آموزش تاسیسات

Template Design:Dima Group