درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای دانش تاسیسات زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و وابسته به وزارت کار دارنده مجوز و پروانه تاسیس به شماره 14142810 مجری برگزاری دوره های آموزشی بلند مدت و کوتاه مدت به صورت کارگاهی و مهندسی در حوزه تاسیسات ساختمان می باشد. گواهینامه ارائه شده توسط این موسسه، در کلیه کشور های عضو قانون جهانی کار (نظیر اروپا و امریکا) معتبر وقابل ترجمه می باشد.

توجه:آموزش دوره های فنی و حرفه ای با ارائه مدرک معتبر تنها مختص آموزشگاه های دارای مجوزازسازمان فنی حرفه ای می باشد ومدارک ارائه شده توسط شرکتهای خصوصی فاقد اعتبار می باشد وهرگونه ادعا دراین زمینه کلاه برداری میباشد.

دوره آموزش تعميرات و نصب کولرهای گازی اسپیلت

این دوره آموزشی به صورت کاملا کاربردی در کارگاه های این موسسه توسط اساتید مجرب و کارازموده تدریس و اجرا می گردد. کاراموزان پس با شرکت در این دوره ها ، توانایی کامل در زمینه تعمیرات و نصب و راه اندازی کولرهای گازی اسپیلت را دارند و قادرخواهند بود با دریافت گواهینامه و جواز کسب وارد بازار پردرامد این حرفه شده و یا اقدام به ترجمه مدرک ارائه شده نموده و جهت کار به خارج از کشوراعزام شوند.

 

کلیات دوره

دوره آموزش نصب و تعمیرات کولر های گازی و اسپیلت یکی از دوره های کارگاهی و کاربردی پر طرفدار می باشد. این دوره آموزشی زمینه ورود علاقه مندان به حرفه تعمیرات دستگاه های تهویه مطبوع ظرفیت بالا نظیر چیلر ها و سردخانه ها را فراهم می نماید.                      

سرفصل های آموزشی دوره :

 

-آشنایی با اصول کلی عملکرد کولر گازی و اسپیلت

-محاسبه ظرفیت و انتخاب دقیق دستگاه 

-آشنایی با اجزا قطعات داخلی و توانایی باز و بسته کردن و عیب یابی تمام قطعات

-آشنایی با شرایط و استاندارد های نصب و اجرای نصب کولر ها به صورت عملی

-شیوه و نحوه ی عملی لوله کشی و بریدن و خم کردن و پرچ لوله

-توانایی عملی وکیوم دستگاه 

-توانایی شارژ کردن انواع کولرهای گازی برای انواع مبردها

-نشت یابی و تست لوله ها و شستشوی سیکل با ازت

-جوشکاری لوله ها و اجرای عملی تعویض کمپرسور

-آشنایی با خطا ها و ارور ها و توانایی رفع اشکال 

-عیب یابی و رفع عیب

-آشنایی برد الکتریکی و رفع عیوب ( توانایی تست و تعویض قطعات و تعمیر عملی برد ها)

- سیم کشی و اشنایی با وایرینگ کلیه دستگاه ها 

* ارائه جزوات کتاب ها و نرم افزار های لازم جهت کار در این حرفه 

*اشنایی کارآموز با نحوه کار در بازار و معرفی مراکز فروش لوازم و تجهیزات اولیه و یدکی این حرفه

 

اساتید:

باتوجه به اهمیت کیفیت آموزشی مجموعه آموزشی دانش تاسیسات با استفاده از گروه اساتید مجرب و کارآزموده سعی درارتقای کیفی دوره های برگزار شده دارد .پس از پایان دوره و با ورود به بازار، کار پشتیبانی لازم را برای شما فراهم نموده و قادرخواهید بود مشکلات و تعمیرات خود را با اساتید درمیان بگذارید.

Untitled-2.jpg (397×283)

بازار کار و اشتغال

کولر های گازی پنجره ای و اسپیلت جزء دسته بندی سیستم های تهویه مطبوع خانگی و سبک قرار میگیرند باتوجه به رشد روز افزون استفاده از این تجهیزات در ساختمانها و عدم وجود نیروی متخصص کافی در حوزه تعمیرات و سرویس این دستگاه ها بستر مناسبی جهت کار و فعالیت در این زمینه را فراهم نموده است. موسسه اموزشی دانش تاسیسات پس از آموزش کامل و حرفه ای تعمیرو نصب کولرهای گازی در صورت تمایل شما را به شرکت های اجرایی در این زمینه معرفی می نماید تا بتوانید در بازار کار فعالیت خود را اغاز نمائید.

5arr_4.jpg (504×606)

نحوه برگزاری کلاس:

کلاس های اموزشی نصب و تعمیر کولرهای گازی به طور معمول روزهای پنج شنبه هر هفته از ساعت 8 الی 13 به مدت 5 ساعت برگزار می گردد. در طول سال نیزکلاسها در روزهای زوج یا فرد نیز برگزار می گردد. کارآموزان در صورت تمایل می توانند درخواست برگزاری دوره به صورت خصوصی داشته باشند که در این صورت به طور طبیعی شهریه دوره افزایش خواهد یافت.

 

محل تشکیل کلاس:

مرکز آموزش و کارگاه موسسه در مرکز شهر اصفهان واقع در خیابان هشت بهشت غربی انتهای ملک شمالی می باشد .

 

شهریه دوره ها

شهریه دوره آموزش نصب و تعمیرات کولر های گازی و اسپیلت مطابق با تعرفه های مصوب از سوی سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور از داوطلبان دریافت میگردد. 

گواهینامه

گواهینامه پایان دوره آموزشی با تایید سازمان فنی حرفه ای کشور و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و با ارزش بین المللی به هنرجویانی که پس از اتمام دوره، آزمون پایانی را با موفقیت طی نمایند اعطا میگردد.

این گواهینامه جهت دریافت جواز کسب و مجوز از نمایندگی ها الزامی می باشد

مدت دوره

دوره آموزش کولر گازی و اسپیلت به مدت 40 ساعت آموزشی برگزار میگردد و کلیه مطالب مطرح شده مطابق با استاندارد سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد.

ظرفیت دوره :

باتوجه به اهمیت کیفیت در اموزش حداکثر ظرفیت کلاس 13نفر در نظر گرفته شده است

  کلاس خصوصی:

کلاس های خصوصی به صورت یک یا دو نفره برگزار می گردد که در مدت دو روزصبح و بعد از ظهر در محل موسسه برگزار می گردد برای کسب اطلاعات بیشتر  با شماره 03132722459تماس حاصل فرمائید.

 

ارتباط با ما

شعبه اصفهان: خیابان هشت بهشت غربی-انتهای ملک شمالی

تلفن: 03132722459 - 09139598636

شعبه تهران:شهر ری- سه راه ورامین - خیابان شهید غیوری- کوچه شهید صالحی( گلستان چهارم) سرای محله غیوری

تلفن: 02133372675- 09902408636

سامانه پیامک:

5000203002020

جهت ثبت نام مشخصات خود را به شماره فوق پیامک نمائید.

دوره پکیج+اموزش کولرگازی +چیلر+آموزش تاسیسات

Template Design:Dima Group