درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای دانش تاسیسات زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و وابسته به وزارت کار دارنده مجوز و پروانه تاسیس به شماره 14142810 مجری برگزاری دوره های آموزشی بلند مدت و کوتاه مدت به صورت کارگاهی و مهندسی در حوزه تاسیسات ساختمان می باشد. گواهینامه ارائه شده توسط این موسسه، در کلیه کشور های عضو قانون جهانی کار (نظیر اروپا و امریکا) معتبر وقابل ترجمه می باشد.

توجه:آموزش دوره های فنی و حرفه ای با ارائه مدرک معتبر تنها مختص آموزشگاه های دارای مجوزازسازمان فنی حرفه ای می باشد ومدارک ارائه شده توسط شرکتهای خصوصی فاقد اعتبار می باشد وهرگونه ادعا دراین زمینه کلاه برداری میباشد.

دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج شوفاژ گازی

توجه توجه !!  بسیاری از موسساتی که در حال تبلیغ دوره های آموزش تاسیسات نظیر دوره پکیج شوفاژ گازی هستند غیر قانونی هستند و مدرک ارائه شده توسط انها هیچ اعتباری ندارد همچنین بدلیل نبود هیچ گونه نظارتی بر عملکرد آنها سرفصل ارائه شده و شهریه و ساعت ارائه کلاس مورد تایید سازمان فنی حرفه ای کشور نمی باشد.

 

 این دوره آموزشی به صورت کارگاهی و تخصصی در این موسسه برگزار میگردد.اساتید منتخب برای تدریس این دوره آموزشی از نخبگان علمی این صنعت در کشور می باشند و بر اساس استانداردهای بین المللی اقدام به تدریس سر فصل های آموزشی مینمایند به همین جهت کلیه کاراموزان، پس ازدوره آموزشی توانایی بالایی برای ورود به بازار کار پیدا میکنند و اصول و تکنیک های ورود به بازار کار و اجرای خدمات مهندسی در زمینه تعمیرات پکیج را فرا میگیرند.

 

دوره آموزشي كارگاهي تعميرات و نصب پكيج گازي

 

کلیات دوره

رشد صنعت ساختمان در کشور ما و نیاز این ساختمانها به سیستم گرمایش و از طرفی به صرفه بودن استفاده از پکیج ها جهت تولید آب گرم و گرمایش ساختمان ، این تجهیزات را بسیار پر کاربرد و پر استفاده نموده است دوره اموزش نصب و تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری ضمن آموزش اصول نصب و راه اندازی این تجهیزات توانایی تعمیرات و عیب یابی از این تجهیزات را به داوطلبان آموزش میدهد .

 

 

بازار کار و اشتغال

باتوجه به کاربرد فراوان دستگاه های پکیج در منازل مسکونی و ادارات و متعاقبا نیاز این بازار به نیروی متخصص و کاردان ، بدلیل عدم وجود نیروی متخصص کافی در زمینه نصب و راه اندازی و تعمیرات پکیج این صنعت مهم با چالش مواجه شده است. لذا آشنایی با این فن و حرفه میتواند کمک شایانی به رشد کمی و کیفی بخش گرمایش ساختمانها داشته باشد.

 

سرفصل های آموزشی دوره :

-         آشنایی با اصول کلی عملکرد پکیج ها

-         آشنایی با اجزا  قطعات داخلی پکیج

-         آشنایی با شرایط و استاندارد های نصب

-         شیوه و نحوه ی عملی نصب پکیج

-         آشنایی با دستورالعمل های بهره برداری و سرویس

-         آشنایی با خطا ها و ارور ها

-         عیب یابی و رفع عیب

-         آشنایی با شیوه نصب دودکش ها

لازم به ذكر است سرفصل آموزشي دوره ها به گونه اي تدرس مي گردد كه پايان دوره داوطلبان توانايي اجراي عمليات نصب و راه اندازي ، تعميرات و عيب يابي كليه پكيج ها را داشته باشند.

 

 

اساتید:

باتوجه به اهمیت کیفیت آموزشی، مجموعه آموزشی دانش تاسیسات با استفاده از گروه اساتید مجرب و کارآزموده سعی درارتقای کیفی دوره های برگزار شده دارد . اساتيد منتخب براي درس سرفصل ها علاه بر دارا بودن پشتوانه علمي لازم هر يك در زمينه هاي اجرايي و عملي تجربه كافي را دارا مي باشند.

ظرفیت کلاس ها :

باتوجه به اهمیت کیفیت در آموزش ظرفیت کلاس ها محدود می باشد

 

شهریه دوره ها

شهریه دوره آموزش نصب  و تعمیرات پکیج شوفاژ گازی مطابق با تعرفه های مصوب از سوی سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور از داوطلبان دریافت میگردد.

 

گواهینامه

گواهینامه پایان دوره آموزشی با تایید سازمان فنی حرفه ای کشور و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و با ارزش بین المللی به هنرجویانی که پس از اتمام دوره، آزمون پایانی را با موفقیت طی نمایند اعطا میگردد.

مزاياي گواهينامه پايان دوره :

1 - جهت دریافت پروانه کسب در مشاغل مرتبط الزامی می باشد

2 - جایگزین شدن بعنوان واحد درسی در رشته های کاردانش

3 - قابل ترجمه بودن بعنوان یک مدرک رسمی و بین المللی که دارای امتیاز مورد قبول در کشورهای عضو سازمان جهانی کار می باشد.

4 - جهت کسب وام مشاغل خانگی

 

مدت دوره

دوره آموزش پکیج طبق زمان استاندارد آموزشی برگزار میگردد و کلیه مطالب مطرح شده مطابق با استاندارد سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد.

 

ارتباط با ما

شعبه اصفهان: خیابان هشت بهشت غربی-انتهای ملک شمالی

تلفن: 03132722459 - 09139598636

شعبه تهران:شهر ری- سه راه ورامین - خیابان شهید غیوری- کوچه شهید صالحی( گلستان چهارم) سرای محله غیوری

تلفن: 02133372675- 09902408636

سامانه پیامک:

5000203002020

جهت ثبت نام مشخصات خود را به شماره فوق پیامک نمائید.

دوره پکیج+اموزش کولرگازی +چیلر+آموزش تاسیسات

Template Design:Dima Group